Reference

Restaurace s pekárnou Eska Praha - člen skupiny Ambiente

Obhájce a držitel ocenění Bib Gourmand, který označuje dobrou kvalitu za přijatelnou cenu, inspektoři Michelinu přisoudili v roce 2019 čtyřem pražským restauracím, právě Eska je jednou z nich. Šéfkuchař Martin Štangl připravuje jídla výlučně z českých surovin v moderním a odvážném pojetí.


Řeznictví Naše maso - člen skupiny Ambiente

Vyhlášené pražské řeznictví a uzenářství s dlouholetou rodinnou tradicí v čele s řezníkem Františkem Kšánou Vám může nabídnout vyzrálé hovězí plemene Český strakatý skot zkráceně "čestr", šťavnaté maso přeštického vepře a vlastní uzeniny, za jejichž kvalitou si tu stojí. 

Elsner Bistro v Brně

Všechny části podniku propojuje stejná filosofie - nabídnou normální jídlo, které chutná, podporuje lokální producenty a prezentuje exkluzivitu jednoduchých věcí. Ve stálé nabídce najdete sendviče z kváskového pečiva a sezónní teplá jídla, paštiky a salátky, v nápojovém lístku moravská vína, limonády, výběrovou kávu od brněnských pražíren. Bistro má vlastní pekárnu a cukrárnu.

GurmEko

Moderní rodinná firma, která v roce 2016 oslavila 25 let svého působení nejenom na českém trhu. Společnost GurmEko je naším exklusivním odběratelem našich olejů určených především pro profesionály v segmentech gastronomie a výroby potravin.