Reference

Níže naleznete seznam míst, kde si můžete zakoupit některé naše oleje a další naše výrobky. 

Restaurace s pekárnou Eska Praha - člen skupiny Ambiente, Pernerova 49, 186 00 Karlín

Obhájce a držitel ocenění Bib Gourmand, který označuje dobrou kvalitu za přijatelnou cenu, inspektoři Michelinu jej přisoudili v roce 2019 čtyřem pražským restauracím, právě Eska je jednou z nich. Šéfkuchař Martin Štangl připravuje jídla výlučně z českých surovin v moderním a odvážném pojetí.


Řeznictví Naše maso - člen skupiny Ambiente, Dlouhá 727/39, 110 00 Staré Město 

Vyhlášené pražské řeznictví a uzenářství s dlouholetou rodinnou tradicí v čele s řezníkem Františkem Kšánou Vám může nabídnout vyzrálé hovězí plemene Český strakatý skot zkráceně "čestr", šťavnaté maso přeštického vepře a vlastní uzeniny, za jejichž kvalitou si tu stojí. 

Kuliner - škola vaření , Bohunická cesta 15, 664 48 Moravany 

Všechny nás spojuje láska k jídlu. Známí a zcestovalí, naši i zahraniční šéfkuchaři vám na kurzech vaření s nadšením předají své kuchařské zkušenosti. Jsme tu pro milovníky vaření, profesionální kuchaře a pro ty, kteří touží po originálních zážitcích se svými blízkými, kolegy a obchodními partnery. 

Mikrofarma, Moravské náměstí 4, 602 00 Brno a Selská 81, 614 00 Brno 

Bistro a prodejny Mikrofarma Vás nadchnout bohatým sortimentem masa z lokálních farem. Nechybí zvěřina, perličky, králíci ani řemeslné uzeniny, víno, zajímavé sýry, nestříkanou zelenina a kváskové pečivo.